Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Poliüretan panel nedir ve soğuk oda için kurulum nasıl yapılır?
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-20-86166280
Şimdi İletişime Geçin

Poliüretan panel nedir ve soğuk oda için kurulum nasıl yapılır?

2015-03-14

Son şirket haberleri Poliüretan panel nedir ve soğuk oda için kurulum nasıl yapılır?
Poliüretan panel nedir ve soğuk oda için kurulum nasıl yapılır?

Poliüretan panel ayrıca soğuk oda paneli olarak da kullanılabilir, ancak soğuk oda paneli arasındaki kontrastın çoğu Poliüretan panelin içine kilit yerleştirilmiştir, kurulum sırasında yin ve yang tankı gömülü iki panel birbirinin üzerine biner.

Poliüretan Soğuk Panel nasıl hesaplanır?

1. Tasarım hedefleri:

40 tonluk bir tonaj, düşük sıcaklıkta üretildi. -25 ℃ olarak, yüksek sıcaklık. 30 ℃ (yani odanın içinde -25 ℃, odanın dışında 30 ℃) küçük dondurucu odası, Guangzhou enleminde 26 ° 'ye hitap eder.

2.Instruction

yapı

Tasarım tonajı m = 40t. yemeğin yoğunluğu e = 350kg / m³. aşağıdaki Denklem ile:

V = 1000mj / PE

Cilt / m

Hacim Kullanım Oranı “e”

500-1000

0.40

1001-2000

0.50

2001-10000

0,55

100.001-15000

0,60

> 15000

0.62

Denklem'e göre, e = 0.55'i seçiyoruz.

V = 207.8.208m³ olarak hacim.

Böylece soğuk odanın boyutunu 26000 * 16000 * 5000mm (L * D * H) olarak alıyoruz.

Aşağıdaki gibi tasarım:

Tasarımdan sonra aşağıdakilerle aynı olacaktır:

Poliüretan Duvar Paneli Kurulum İşlemi

Poliüretan Duvar paneli montajı kesinlikle drenaj levhası şemasının teknik özelliklerine ve montajına, Duvar panelleri işleme sahasının ilk kesimine uygun şekilde kesilmiş, yüzey filminin her iki tarafındaki yırtma yumru deliği iç oluk sürekli sızdırmazlık işlemi ile yaklaşık 125px .

Soğuk oda tavan panelleri kurulum işlemi

Çelik odalı asılı Soğuk Oda tavan panelleri, tavanın bütünlüğünü sağlamak için, panelin kesilmesinden kaçınmaya çalışın, her blok panelinin boyutunun genişliği, soğuk boruya veya asılı konuma karşılık gelmelidir

Poliüretan soğuk panel montajı

Duvar ve çatı panellerinin bağlanması, duvar paneli ve çelik desteğin güçlendirilmesi, tavan panelleri ve kaldırma çerçevesi, hava geçirmez buzdolabı yalıtımı, sağlam güvenlik sağlamak için özel aksesuar ve özel form kombinasyonları ile donatılmıştır. Her prefabrik paneller yüksek dayanımlı kilitlerle gömülmüştür, montajı çok uygundur.

Poliüretan soğuk panel özelliği

Poliüretan soğuk panel özellikleri: çarpma yuvası yapısı, geliştirilmiş yalıtım paneli hava geçirmez dikişler, Dondurucu, depo için özel olarak tasarlanmıştır. Isı yalıtımlı panel, mükemmel su geçirmez ve yanmaz performans.

Soğuk hava depoları için kalite seçimi poliüretan soğuk paneller çok önemlidir, çünkü normal soğuk hava depolarının aksine, genel olarak buzdolabı sıcaklığı içinde nispeten düşüktür ve hava sıcaklığı, nem ve çevre açısından yüksek gereksinimler için daha fazlası, bu yüzden poliüretan soğuk panel seçimi daha iyi bir sıcaklık kontrol panelleri, buzdolabının içindeki sıcaklığı kontrol etmenin zorluğuna neden olan kötü bir seçim seçtiğinizden emin olmak için kolayca ürünün bozulmasına neden olabilir veya kompresörleri sık sık çalıştırabilir, daha fazla kaynak harcayabilir ve maliyeti artırabilir . En iyi soğutma ekipmanını bulmak için Greenhealth Soğutma'yı seçmek.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Ticari Teşhir Dondurucu Tedarikçi. telif hakkı © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Her hakkı saklıdır.