Mesaj gönder
Ev >

Guangdong Green&Health Intelligence Cold Chain Technology Co.,LTD Şirket Profili

Guangdong Green&Health Intelligence Cold Chain Technology Co.,LTD
Guangdong Green&Health Intelligence Cold Chain Technology Co.,LTD
-->
Hakkımızda
Bize Ulaşın
86-20-86166280
Şimdi İletişime Geçin
Guangdong Green&Health Intelligence Cold Chain Technology Co.,LTD
Guangdong Green&Health Intelligence Cold Chain Technology Co.,LTD
Guangdong Green&Health Intelligence Cold Chain Technology Co.,LTD
Guangdong Green&Health Intelligence Cold Chain Technology Co.,LTD
Guangdong Green&Health Intelligence Cold Chain Technology Co.,LTD
Guangdong Green&Health Intelligence Cold Chain Technology Co.,LTD
Guangdong Green&Health Intelligence Cold Chain Technology Co.,LTD
Guangdong Green&Health Intelligence Cold Chain Technology Co.,LTD
Guangdong Green&Health Intelligence Cold Chain Technology Co.,LTD
Guangdong Green&Health Intelligence Cold Chain Technology Co.,LTD
Şirket Detayları

Ana pazar:

Kuzey Amerika , Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Orta Doğu , Afrika , Okyanusya , Dünya çapında

İş Tipi:

Üretici , İhracatçı , Satıcı

Markalar:

Yeşil ve Sağlık

Çalışan Sayısı:

200~500

Yıllık satış:

100000000-200000000

Kuruluş Yılı:

2005

Bilgisayarı dışa aktar:

70% - 80%

giriiş

 

Located in Huadu District of Guangzhou City, Guangdong Green&health Intelligence Cold Chain Technology Co., Ltd is a professional manufacturer with more than 10 years experience in the R&D of commercial refrigeration equipment. Guangzhou şehrinde Huadu District, Guangdong Yeşil ve sağlık İstihbarat Soğuk Zincir Technology Co, Ltd bulunan ticari soğutma ekipmanları Ar-Ge 10 yıldan fazla tecrübesi ile profesyonel bir üreticisidir. Covering an area of 50,000 square meters , and the registered capital is 10 million RMB, now there are more than 300 employees including 50 senior technical managerial personnel. 50.000 metrekarelik bir alanı kapsayan ve kayıtlı sermaye 10 milyon RMB, şimdi 50 üst düzey teknik yönetim personeli de dahil olmak üzere 300'den fazla çalışanı var. Green&Health is dedicated to be the most influential and professional intelligent cold chain production base in southern China! Green & Health Güney Çin'deki en etkili ve profesyonel akıllı soğuk zincir üretim üssü olmaya adamıştır!

Çin Guangdong Green&Health Intelligence Cold Chain Technology Co.,LTD şirket Profili 0

 

 

 


 

 

Yeşil sağlık ana ürünleri şunlardır: marketler için soğutmalı vitrinler, dondurucular süpermarket serisi, meyve vitrini, et soğutmalı dolaplar, ekmek soğutmalı dolaplar, soğuk içecekler vitrin, dondurma vitrinler, dondurulmuş buzdolapları ve soğutmalı kamyonlar, vb. süpermarketlerde, alışveriş merkezlerinde, marketlerde, restoran zincirinde, otellerde, pasta dükkanlarında, tatlı dükkanlarında ...

Çin Guangdong Green&Health Intelligence Cold Chain Technology Co.,LTD şirket Profili 1Çin Guangdong Green&Health Intelligence Cold Chain Technology Co.,LTD şirket Profili 2Çin Guangdong Green&Health Intelligence Cold Chain Technology Co.,LTD şirket Profili 3

 

Since its foundation, our sales network has covered the world and the reputation has spread throughout the world! Kuruluşundan bu yana, satış ağımız dünyayı kapladı ve itibar dünyaya yayıldı! Foreign trade business is far ahead of the competitors . Dış ticaret işi rakiplerin çok ötesindedir. Our markets includes: Europe, Southeast Asia, the Middle East, Africa, Australia, the Americas and other continents and regions. Pazarlarımız şunları içerir: Avrupa, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Avustralya, Amerika ve diğer kıtalar ve bölgeler. So far our products have passed "CE", "ROHS", "SASO", "IES" and many other international certifications. Şimdiye kadar ürünlerimiz geçti "CE", "ROHS", "SASO", "IES" ve diğer birçok uluslararası sertifikalar. Our company has signed government procurement cooperation agreement with some countries . Şirketimiz bazı ülkelerle devlet ihale işbirliği anlaşması imzalamıştır. Here are some of our well-known international partners : Australia's Swisse company, Mongolian Milk company, the British Argos company, and the British Currys company… Tanınmış uluslararası ortaklarımızdan bazıları: Avustralya'nın Swisse şirketi, Moğol Süt şirketi, İngiliz Argos şirketi ve İngiliz Currys şirketi…

Çin Guangdong Green&Health Intelligence Cold Chain Technology Co.,LTD şirket Profili 4

 

Meanwhile , Green&health domestic business grows rapidly with a double rate each year . Bu arada, Green & Health yerli işletmesi her yıl iki katına çıkarak hızla büyüyor. Recently, we have developed more than 600 dealers and large chain stores. Son zamanlarda, 600'den fazla bayi ve büyük zincir mağazalar geliştirdik. At present, Green&health has signed contracts with the following terminal chain customers : Furongxingsheng convenience store, wowo convenience store, Guangdong Lejiajia convenience store, Hainan easy-buy convenience stores, Weiran jinhe convenience stores, Shidaihuijia convenience store, Guangdong yiyikoutian fresh chain store, Nanning Tobacco Board, Hainan every day coming store, every day benefits store, Changchun Hengkelong convenience store, Century Hualian Supermarket, East Fuk department store, Vodafone department store, Guobingfeng supermarkets, Trust-Mart supermarket, Shiguohui fruit chain ,Guoweiyi fruit chain, PARKnSHOP supermarket, Qiandama fresh chain, Sweet potato vine fresh chain, and other well-known brand chain. Şu anda, Green & health aşağıdaki terminal zinciri müşterileri ile sözleşme imzaladı: Furongxingsheng market, wowo market, Guangdong Lejiajia market, Hainan kolay satın alma marketler, Weiran jinhe marketler, Shidaihuijia market, Guangdong yiyikoutian taze zincir mağaza, Nanning Tütün Kurulu, Hainan her gün gelen mağaza, her gün mağaza, Changchun Hengkelong market, Century Hualian Süpermarket, East Fuk mağaza, Vodafone mağaza, Guobingfeng süpermarketler, Trust-Mart süpermarket, Shiguohui meyve zinciri, Guoweiyi meyve zinciri, PARKnSHOP süpermarket , Qiandama taze zincir, tatlı patates asma taze zincir ve diğer tanınmış marka zinciri.

 

 

Yeşil ve sağlık istihbarat soğuk zinciri her zaman "pazarın kaliteli uzantısı, yenilik gelişmeye yol açar", operasyonun bütünlüğünü takip eder, titiz işe alım ve gelişmiş üretim test ekipmanları ithalatı, yeni malzeme ve teknoloji ve zanaat kullanır ve sürekli daha iyi gelişir kalite ve yüksek dereceli profesyonel ürünler müşterilerimiz için daha iyi hizmet sunmak için.

 

       Bizim Dilek: Çin'in güneyinde No.1 büyük ölçekli profesyonel soğutma ekipmanları üreticisi olmak

 

Misyonumuz: Müşterilerimizi ürünlerimizi kullanmaktan gurur duyun, çalışanlar için sıcak bir ev verin

 

Temel değerimiz: Zamanla ilerleyin, müşterilerle kazan-kazan, çalışanlarla paylaşın

 

Temel inancımız: ekip çalışması, önce kalite, hevesli hizmet, mükemmellik taahhüdü

 

Zafer ve hayalleri taşıyan Greenhealth, cesurca ilerleyecek ve ulusal sanayinin canlandırılması için dünyaca ünlü işletmelerden biri olmak için asla durmayacak.

 

 

 

 

Hizmet
Siparişten önce

1. Peki OEM'in anlamı hakkında dikkat çekti.

2. ürünlerimizin çoğu özelleştirilmiş.

3. Size rekabetçi fiyatlarla en kaliteli ürünleri vereceğiz

Üretim sırasında

1. Size zamanında üretim sürecini güncelleyeceğiz.

2. Tüm ayrıntıların mükemmel olduğundan emin olmak için QC işini en az 3 kez yapacağız.

3. Ücretsiz yedek parçaları konteynırlarla birlikte göndereceğiz.

Sevkiyat sonrası

1. Konteynırların limana ulaştığı tarih konusunda iletici ile iletişim halinde olacağız.

2. Zamanında dokümanlar göndeririz

Satış sonrası servisi

1. Biz ürünlerin herhangi bir sorunları çözmek için her zaman sizinle temas halinde tutacak

2. Herhangi bir zamanda hava ile kırık parçaları zamanında göndeririz ...

Tarih

Green & Health Soğutma Ekipmanları 2005 yılında kuruldu. Bu yıl huizhou tangquan bahar golf kulübü ile işbirliği kurduk.


2006 yılında Green&Health Soğutma Ekipmanları CO.,LTD'nin atölyesi 2000 metrekareden 9000 metrekareye geliştirildi, aynı zamanda East Lake Department, Star, Friendship Mağazalarını içeren zincir alışveriş plazası ile yeni bir proje işbirliği kurduk. ve benzeri


2007 yılında Greenhealth Soğutma Ekipmanları İmalat A.Ş., LTD yeni proje geliştirme araştırmasına başladı, İngiliz büyük hastanesi ile başka bir işbirliği gerçekleştirdik.O zamandan beri İngiltere pazarına her yıl 10.000 tıbbi buzdolabı satıldı.


2008 yılında, bu yıl, Singapur büyük soğuk hava deposu mühendislik kasası ile işbirliği sağladık, 8000 metrekarelik soğuk hava deposu alanını sattık.


2009 yılında, Greenhealth Soğutma Ekipmanları İmalat A.Ş., İsviçre derin dondurucuları proje kasalarına yatırım yaptı ve İsviçre'nin tek kalıcı dondurucu tedarikçisi oldu.


2011'den 2013'e kadar, Greenhealth Soğutma Ekipmanları İmalat A.Ş., LTD iç pazara yakından bakmaya başladı ve The Roast , TheGoldenStraw Hat, Kang Xin, Love China Supermarket, Wing On The Supermarket,Hunthreds of Supermarkets, Embellish ile birlikte çalışmaya başladı. Xin ve benzeri, uzun yıllar ortak gelişimimiz için işbirliği anlaşması imzaladık.


2014--2017 GreenHealth Soğutma, Malezya, ABD Güney Amerika ve Avustralya'da birçok Uluslararası distribütör kurdu...


2017-2021 1 Mayıs 2017'den itibarenGreenhealth Fabrikası Huadu Bölgesine Taşınıyor, üretim için 50000 metrekareden fazla alan.üretim yeteneği, farklı üretim için günde 50 ~ 80 adete ulaşır.Şirket üretiminin genişletilmesi ve iyileştirilmesi için otomatik lazer makinesi, otomatik köpük makinesi vb.

 

2021-2023 Jiangmen'deki yeni fabrikamız yapım aşamasındadır.denirGuangdong Xinyan Akıllı Ekipman Teknolojisi Co., LtdJiangmen Şehri, Shenjiang Endüstri Parkı'nda toplam 350 milyon yuan yatırım ve yaklaşık 120.000 metrekarelik bir inşaat alanı ile yer almaktadır.Şirketin kuruluşundan bu yana, tüm dünyada satış ağı, tüm dünyaya itibarı yayıldı!Son yıllarda, yerel işletme ayrıca ülke çapında 400'den fazla bayi ve büyük zincir müşteri geliştirdi.

 

 

 

Bizim takım

2005 yılında kurulan Green&Health, Soğutma ekipmanı tedarikinde 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.Şimdi 50000 metrekarelik endüstri parkımız ve 10 üst düzey teknisyen dahil 200'den fazla çalışanımız var.

 

Çin Guangdong Green&Health Intelligence Cold Chain Technology Co.,LTD şirket Profili 0

Çin Guangdong Green&Health Intelligence Cold Chain Technology Co.,LTD şirket Profili 1

Çin Guangdong Green&Health Intelligence Cold Chain Technology Co.,LTD şirket Profili 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Ticari Teşhir Dondurucu Tedarikçi. telif hakkı © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Her hakkı saklıdır.