Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Süpermarket kombinasyonlu ada dondurucunun avantajları nelerdir?
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-20-86166280
Şimdi İletişime Geçin

Süpermarket kombinasyonlu ada dondurucunun avantajları nelerdir?

2022-12-06

Son şirket haberleri Süpermarket kombinasyonlu ada dondurucunun avantajları nelerdir?

Süpermarket kombinasyonlu ada dondurucunun avantajları nelerdir?

 

     Kombine ada dondurucusüpermarketlerde yaygın bir ticari soğutma ekipmanıdır.Yatay kombine ada dolabı, farklı ihtiyaçlara göre iki türe ayrılabilir: dondurucu ve soğutucu.Popüler ada tipi dondurucu, esas olarak et, dondurma, balık topları ve kuzu rulolarını dondurmak için kullanılır.Bu tür bir ada dondurucu, iyi görünümü ve verimli dondurma etkisi nedeniyle pazar tarafından tercih edilmektedir.Öyleyse, bakalım neler varavantajlarkombine ada dondurucu?

 

hakkında en son şirket haberleri Süpermarket kombinasyonlu ada dondurucunun avantajları nelerdir?  0

  • Doğrudan soğutma ve otomatik buz çözme

 

Ada dondurucuYeşil&Sağlıkdoğrudan soğutmayı benimser ve sıcaklık -18~-22 derecede kontrol edilir, bu da donmuş yiyecekleri saklamak için çok uygundur. Otomatik donma işlevi, yiyeceklerin donmasını önleyebilir ve kabini temiz ve sıhhi tutarak temizlemesi ve bakımı kolaydır.

 

  • Düşük sıcaklık, yiyeceklerin saklama süresini uzatır

 

Ada dondurucumuz, yiyeceklerin muhafaza süresini büyük ölçüde uzatabilir, gıda malzemelerinin tazeliğini etkili bir şekilde sağlayabilir ve gıda bozulma olgusunu önleyebilir.

 

  • Ekran efektini geliştirmek için geniş cam pencere

 

Yatay ada dondurucu, yalnızca sıcak havayı etkili bir şekilde izole edemeyen, aynı zamanda müşterilerin içindeki ürünleri net bir şekilde görmelerini ve satın alma arzularını geliştirmelerini sağlayan HD kalınlaştırılmış camı benimser.

 

hakkında en son şirket haberleri Süpermarket kombinasyonlu ada dondurucunun avantajları nelerdir?  1

 

  • Düzeni optimize edin ve yerden tasarruf edin

 

Süpermarketin yerleşimini optimize etmek ve yerden tasarruf etmek için birkaç ada dondurucu bir araya getirilebilir.Bu birleşik tasarım ve diğer süpermarket ekipmanları birbirini tamamlayarak, ferah ve konforlu bir alışveriş ortamı oluşturmaktadır.Ada dondurucu, malları daha iyi sergilemek ve müşterilerin satın almasını kolaylaştırmak için sınırlı alandan tam olarak yararlanabilir.

 

  • Enerji tasarrufu ve çevre koruma

 

Ada dondurucu, küçük güç tüketimi ile günde yaklaşık 8 ~ 10 KWH elektrikle enerji tasarrufu ve çevre korumadır. Müşteriler, bir dereceye kadar elektrik tasarrufu yapmak için buzdolabını açmak için kendi ihtiyaçlarını belirler.

 

  • Ucuz fiyat, uygun maliyetli tercih edilir

 

Çok katlı açık soğutma grubu gibi diğer ticari soğutma ekipmanlarıyla karşılaştırıldığında.Ada dondurucu fiyatı düşük, uygun maliyetlidir.Ve kaynak üretici olarak firmamız size daha düşük bir fiyat da verebilir.

 

Yeşil&Sağlık, size tam bir soğutma ekipmanı seti sağlayabilir!Profesyonel bir buzdolabı üreticisi olarak firmamız, alıcıların gerçek ihtiyaçlarına göre size tatmin edici ticari buzdolabı çözümleri sağlayabilir.

 

https://www.commercialdisplayfreezer.com/sale-26663275-cutomized-hypermarket-combination-cooler-island-display-freezer-530l.html

  

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Ticari Teşhir Dondurucu Tedarikçi. telif hakkı © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Her hakkı saklıdır.