Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Süpermarket için Dondurucu ve Buzdolapları Nasıl Seçilir?
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-20-86166280
Şimdi İletişime Geçin

Süpermarket için Dondurucu ve Buzdolapları Nasıl Seçilir?

2015-01-14

Son şirket haberleri Süpermarket için Dondurucu ve Buzdolapları Nasıl Seçilir?
Süpermarket için Dondurucu ve Buzdolapları Nasıl Seçilir?


İlk olarak, kapı sayısına göre sınıflandırın, tek kapılı dondurucu, çift kapılı dondurucu, çok kapılı dondurucu olarak ayrılabilir.

İkincisi, işlevini kullanarak sınıflandırın:

1, buzdolabında dolabı: kabin sıcaklığı 0 ~ 10 ℃ aralığında tutulur, mağaza içecekleri, yumurtalar, süt ürünleri, meyveler, sebzeler vb. Amaçlanan kullanıma bağlı olarak kullanılabilir, ayrıca ilaç depolamak için kullanılabilir , aşılar ve çiçekler. Eski kapının dikey bir tarafı.

2, dondurucu: kabine sıcaklığı genellikle -18 below'un altındadır, dondurulmuş gıda veya diğer öğelerin dondurulması veya gıdaların dondurulması için kullanılabilir. Çoğunlukla dikey kapı yapısı.

3, dondurulmuş dondurucu: İki veya daha fazla farklı sıcaklıktaki depo kapısına veya çift kapılı dondurucuya yalıtımlı kutu. Her biri açılabilir bir kapıya sahiptir, burada en az biri bir buzdolabı bölmesi ve dondurucu bölmesidir, sırasıyla dondurulmuş ve dondurulmuş yiyecekleri saklamak için kullanılır.

4, soğutulmuş ve dondurulmuş takas kabini: termostat tarafından dönüştürülen yeni çok işlevli tek kapılı dondurucu, farklı dönemlerde kullanıcıların gereksinimlerini karşılamak için dondurucu buzdolapları veya dondurucular kullanır. Bu, yeni bir ürün sınıfı geliştirmenin Çin pazarının özellikleri için Çin'in Yeşil ve Sağlık dondurucu fabrikasıdır. Dondurucu bölmeli dondurucu veya dondurulmuş yiyecek saklama bölmesi için, ön kapıda (veya kapakta), dondurucu sıcaklığını veya dondurulmuş yiyecek saklama bölmesini ayırt etmek için yıldız işaretli bir yıldız verilmiştir.

Üçüncüsü, iklim sınıflandırmasına göre kullanıldığında:

1, alt ılıman tip dondurucu (SN): dondurucu kullanımına uygun alt ılıman iklim. 10 ~ 32 ℃ ortam sıcaklığı aralığında çalışabilirsiniz.

2, ılıman tip dondurucu (N): ılıman bir iklim kullanmak dondurucu için uygun. 16 ~ 32 ℃ ortam sıcaklığı aralığında çalışabilirsiniz.

3, subtropikal tip dondurucu (ST): dondurucu için uygun bir subtropikal iklim kullanın. 18 ~ 38 ℃ ortam sıcaklığı aralığında çalışabilirsiniz.

4. Tropikal dondurucu (T): tropik iklimlerde dondurucu kullanımına uygundur. 18 ~ 43 ℃ ortam sıcaklığı aralığında çalışabilirsiniz.

5, geniş iklim bölgeleri dondurucu: iki veya daha fazla farklı iklim dondurucu kullanımı için uygundur. Çok çeşitli ortam sıcaklıklarında çalışabilir. Bu, Çin Kuzey-Güney'e göre, geniş bir tasarım ve yeni bir ürün tipinin geliştirilmesi iklim özelliklerinde farklılıklara göre Yeşil & Sağlık.

Dördüncü olarak, farklı yerlerdeki dondurucular kullanılarak ev tipi elektrikli dondurucular, ticari elektrikli dondurucular, mutfak dondurucular, tıbbi dondurucular, düşük sıcaklık dondurucular ve benzeri ayrılabilir.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Ticari Teşhir Dondurucu Tedarikçi. telif hakkı © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Her hakkı saklıdır.