Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Dondurucu buz bloklama fenomenini nasıl ele alacağız?
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-20-86166280
Şimdi İletişime Geçin

Dondurucu buz bloklama fenomenini nasıl ele alacağız?

2023-10-12

Son şirket haberleri Dondurucu buz bloklama fenomenini nasıl ele alacağız?

Dondurucu buz bloklama fenomenini nasıl ele alacağız?

Dondurucuların kullanımı sırasında çok fazla dondurucu vardır ve dondurma süreci, bu durum dondurucu buz bloke edilmesi nedeniyle şimdi neden olur.

Genellikle buz bloklama arızası esas olarak soğutucuyu şarj ettiğimiz zamandan kaynaklanır, vakum kurutma işlemi için soğutma sistemi yeterince iyi değildir,veya soğutucu maddenin kendisi çok fazla su içerir. Dondurucu çalışırken, dondurucu kalan nemden dolayı donmaya başlar, boruda dolaşan soğutucu suyun sesini duyabilirsiniz.

hakkında en son şirket haberleri Dondurucu buz bloklama fenomenini nasıl ele alacağız?  0

Green&Health Geri yük göstergesi Buzdolabı / Dondurucu

https://www.maoyt.com/test/commercialdisplayfreezer.com/sale-11647436-soğutucu-şüşe-kapı-ekran-soğutucu-dolaşım-soğuk oda.html

Bir süre sonra, su yavaşça soğutucu maddenin dışında kalacak, böylece kılcal tüpün tıkanmasına neden olacak, böylece soğutucu maddenin akışını dolaşamaması,Soğutma kapasitesinin kaybı, su akışı durduğunda, sıcaklık yükselir, dondurucu odasındaki buz erimeye başlar, bu dondurma olarak bilinir ve daha sonra yukarıdaki süreci tekrar etmek için döngü.

hakkında en son şirket haberleri Dondurucu buz bloklama fenomenini nasıl ele alacağız?  1

Bu başarısızlık için, bilerek tamir etmek için usta aramak zorunda değiliz, kendi başına yapın çözümü.Bu yüzden buz tıkanıklığı hızla eridi.Bu işlemden sonra makine geçici olarak çalışmaya devam edebilir.Kurutmak için vakum işleme yöntemi kullanılır..

hakkında en son şirket haberleri Dondurucu buz bloklama fenomenini nasıl ele alacağız?  2

Dondurucunun kalitesi anahtarın kendisidir. Ama uzun süre kullanıldığında, günlük yaşamımızda her zaman küçük sorunlar olacaktır.Birçok yer olduğu zaman dondurucu kullanımına dikkat etmeliyiz, genellikle bazı bakım çalışmaları yapar, dondurucunun ömrünü etkili bir şekilde uzatabilir.

hakkında en son şirket haberleri Dondurucu buz bloklama fenomenini nasıl ele alacağız?  3

https://www.maoyt.com/test/commercialdisplayfreezer.com/sale-12149663-glass-display-walk-in-chiller-with-ce-certification-for-hypermarket.html

 

Green&Health'tan arka yük göstergesi buzdolabı / dondurucu

* Çekirdek malzemesi: Polyurethane ((PU) yoğunluğu 43kg/m3 veya daha yüksek

* Yüzey malzemesi: Renkli çelik, galvanizli çelik, embossed alüminyum, paslanmaz çelik

* Kapı türü: Swing (yarım gömülü, tamamen gömülü kapı), manuel kaydırma kapısı, otomatik kaydırma kapısı, darbe kapısı, yuvarlak kapı, vb.

* Panel kalınlığı: Kalınlık 50mm,75mm,100mm,120mm,150mm,200mm olabilir,farklı çalışma sıcaklığına ve çevre sıcaklığının dış durumuna göre.

* Çevre dostu R404a soğutma maddesi.

* Soğutma depolama için 0 ila 10 °C veya dondurma depolama için -20 °C olabilir.

* Ekran ve Depolama da ihtiyacınızı karşılayabilir

Green&Health şirketi on yıldan fazla bir süredir ticari soğutma ekipmanları ile uğraşıyor.Böylece en uygun fiyatı en tatmin edici ürünleri satın almak için kullanabilirsiniz.https://www.commercialdisplayfreezer.com/

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Ticari Teşhir Dondurucu Tedarikçi. telif hakkı © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Her hakkı saklıdır.