Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Yüksek kaliteli bir ticari dondurucu seçin, bu dört ana faktör anahtardır
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-20-86166280
Şimdi İletişime Geçin

Yüksek kaliteli bir ticari dondurucu seçin, bu dört ana faktör anahtardır

2023-02-03

Son şirket haberleri Yüksek kaliteli bir ticari dondurucu seçin, bu dört ana faktör anahtardır

Yüksek kaliteli bir ticari dondurucu seçin, bu dört ana faktör anahtardır.

 

Ticari teşhir dondurucular, alışveriş merkezleri, süpermarketler, marketler, sebze pazarları, oteller, restoranlar vb. gibi çeşitli ticari yerlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.Uygun bir dondurucu seçmek, işletmelere daha fazla kar getirebilir.Ancak artık buzdolabı pazarında pek çok marka var, doğru buzdolabını nasıl seçeceğimizi çok karıştıralım mı?O zaman bu makale, doğru dondurucuyu seçerken aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurmanızı söyleyecektir:

 

hakkında en son şirket haberleri Yüksek kaliteli bir ticari dondurucu seçin, bu dört ana faktör anahtardır 0

 

Buraya tıklayın:

 

https://www.commercialdisplayfreezer.com/sale-26663275-cutomized-hypermarket-combination-cooler-island-display-freezer-530l.html

 • Dondurucunun görünümü

 

Artık insanların yaşam standardı sürekli gelişiyor ve tüketim kavramı da sürekli değişiyor.Artık müşteriler ürün seçerken önce dış görünüşe bakıyor.Moda ve lüks ürünler tüketicilerin ilgisini çekerek mağazanın gelirini artırabilir.Bu nedenle, üst düzey, şık bir dondurucu, mağazanın kazançlarını artırmaya yardımcı olabilir.

 

 • Dondurucunun soğutma modu

hakkında en son şirket haberleri Yüksek kaliteli bir ticari dondurucu seçin, bu dört ana faktör anahtardır 1 hakkında en son şirket haberleri Yüksek kaliteli bir ticari dondurucu seçin, bu dört ana faktör anahtardır 2 hakkında en son şirket haberleri Yüksek kaliteli bir ticari dondurucu seçin, bu dört ana faktör anahtardır 3

 

Bizim süpermarket yatay ada dondurucuYeşil&Sağlıkşirket, otomatik buz çözme işlevine sahip doğrudan soğutma soğutmasını benimser, fiyat düşüktür, güç tüketimi küçüktür, kabindeki etkili alan büyüktür, soğutma etkisi sabittir ve çalışma gürültüsü düşüktür.

 

Başka bir dikey hava soğutmalı dondurucu da iyi bir seçimdir.

 

Enerji tasarrufludur ve yüksek parlaklıkta LED ışıklar kullanır.Kendinden geri tepmeli kapı ve ısıtıcılı cam kapı, düşük sıcaklığı korumak için zamanında kapanmalarına izin verir.Otomatik buz çözme özellikli fanlı soğutma, yiyeceklerinizin taze kalmasını sağlar.Özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilmiş hizmetler sağlayabiliriz.

 

Buraya tıklayın:

 

https://www.commercialdisplayfreezer.com/sale-26945066-double-glass-door-upright-commercial-display-freezer-automatic-defrost.html

 

 

hakkında en son şirket haberleri Yüksek kaliteli bir ticari dondurucu seçin, bu dört ana faktör anahtardır 4 hakkında en son şirket haberleri Yüksek kaliteli bir ticari dondurucu seçin, bu dört ana faktör anahtardır 5 hakkında en son şirket haberleri Yüksek kaliteli bir ticari dondurucu seçin, bu dört ana faktör anahtardır 6

 

 • Dondurucunun enerji tüketimi

Şimdi düşük karbonlu çevre korumasını savunuyor, yüksek enerji tüketen tüm endüstriler sürekli olarak düşük enerji tüketimine geçiyor.Ticari dondurucular nispeten yüksek enerji tüketimine sahiptir, ancak dondurucular gibi ürünler daha iyi kadar düşük enerji tüketimine sahip değildir.Buzdolabı uygun enerji tüketimi standardını seçmelidir, ancak aynı zamanda en düşük enerji tüketimini körü körüne takip edemez, aksi takdirde soğutma etkisi gereksinimleri karşılayamaz, buzdolabının kullanım sürecinde de bir sorun haline gelir.

 

hakkında en son şirket haberleri Yüksek kaliteli bir ticari dondurucu seçin, bu dört ana faktör anahtardır 7

 

 • Dondurucunun satış sonrası servisi

Buzdolabının kullanımında sorunlar olabilir, bu nedenle satış sonrası servis sağlayıcılarını iyi seçmeliyiz.buYeşil&Sağlıkşirketin buzdolabı ürünleri bir yıl garanti hizmeti vermektedir.Dondurucumuzu kullanırken karşılaştığınız sorunlar için bize danışabilirsiniz, biz de sizin için sorunu çözmekten mutluluk duyarız.

 

Yeşil&SağlıkIntelligent Cold Chain Technology Co., Ltd. profesyonel bir buzdolabı üreticisidir.İşletmelerin ve esnafın çoğunluğu için uygun ticari buzdolabı çözümleri sunmaya alıcıların ihtiyaçlarından başlamakta iyiyiz.Ürünlerimiz, süpermarket soğutmalı teşhir dolabı, çok katlı açık soğutucu, kombinasyon ada dondurucu, taze et teşhir buzdolabı, şarküteri teşhir soğutucu, dondurma teşhir dondurucu, pasta teşhir dolabı, soğuk hava deposu vb. dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesini kapsamaktadır.Soğutma ekipmanı gereksinimlerinizin tamamını karşılayabiliyoruz.

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Ticari Teşhir Dondurucu Tedarikçi. telif hakkı © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Her hakkı saklıdır.